skkeyboard_arrow_down

Máte záujem o priestor?

Objavte, čím je projekt výnimočný

Izolačné trojsklá

Zaručujú maximálne odhlučnenie, výbornú tepelnú izoláciu, komfort pri práci a skvelú akustiku.

Dvojitá fasáda z dielne OFIS

Ikonický vzhľad fasády Einparku robí z budovy vizuálnu dominantu lokality cez deň aj v noci. Fasáda je estetická a zároveň funkčná - vďaka špeciálnemu architektonickému riešeniu napomáha zlepšeniu vnútornej klímy a redukcii tepelných strát.

Otvárateľné okná

Ozdobné prvky segmentovanej fasády skrývajú otvárateľné hliníkové okná značky Schüco, ktoré nájomcom umožnia kedykoľvek pohodlne a bezpečne vetrať.

Vonkajšie tienenie

Motoricky ovládané exteriérové žalúzie umožňujú jednoduchú reguláciu množstva svetla a svetelného žiarenia v celej budove.

Integrovaná verejná doprava

Nový externý výťah, lávka spájajúca obe strany ulice, cyklistická infraštruktúra či integrovaná zastávka MHD priamo pred budovou zabezpečujú skvelé dopravné napojenie na zvyšok mesta.

Bicyklové státia a infraštruktúra pre cyklistov

Nachádzajú sa v exteriéri rovnako ako aj v podzemnej garáži. Cyklisti majú navyše k dispozícii elegantné šatne so sprchami a odvetrávanými skrinkami.

Unikátne chladiace trámy

Tepelný komfort zaručuje škandinávska technológia chladiacich trámov. V porovnaní s konvenčnými klimatizáciami vo väčšine budov je energeticky efektívnejšia a spolu so systémom výmeny čerstvého vzduchu poskytuje omnoho zdravšie pracovné prostredie. Tým zároveň zvyšuje komfort a produktivitu zamestnancov s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Inteligentná vzduchotechnika

Systém monitoruje koncentráciu CO2 v miestnostiach so zvýšeným počtom ľudí. Automaticky upravuje prívod čerstvého vzduchu, čím zaručí zdravé príjemné prostredie a znížené náklady na prevádzku.

Tie najkvalitnejšie materiály

Vysokorýchlostná CAT 6A kabeláž, minerálny lamelový podhľad, koberce s nízkym obsahom prchavých látok, dutinová podlaha, vonkajšie tienenie či full LED osvetlenie.

Okná s nulovým parapetom

Bezkonkurenčný výhľad na panorámu Bratislavy a ideálne osvetlenie vnútorných priestorov vďaka skvelej polohe a oknám od podlahy až po strop.

Podlahové konvektory

Vykurovacie konvektory umiestnené v podlahe pri fasáde vytvárajú príjemný tepelný závoj a celkovo prispievajú k lepšej tepelnej pohode. Vďaka svojmu decentnému umiestneniu umožňujú zariadenie interiéru bez obmedzení či nutných kompromisov.

Einpark Offices je technologicky najvyspelejšia budova na Slovensku. Ponúka skvelú vizibilitu, ideálnu polohu, skvelú dostupnosť a to najlepšie vnútorné prostredie.

Za použitie progresívnych stavebných výrobkov a inovatívnych postupov výstavby, získal v súťaži Stavba roka 2020 - 2021 cenu odbornej poroty.

Zdravosť, udržateľnosť a kvalita boli pre nás vždy kľúčové. Einpark spája tieto hodnoty a posúva ich na úroveň nielen slovenskej, ale aj svetovej špičky.

Samuel Csáder

PROJECT MANAGER

Developer

CORWIN je tím špecialistov - inžinierov, architektov, projektových manažérov, technikov a iných expertov, ktorí zdieľajú spoločný cieľ - pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s dôrazom na kvalitu priestoru a ľudského života.

02/5441 6007 - 6009

corwin@corwin.sk

CORWIN SK, a.s.

Námestie Mateja Korvína

811 07 Bratislava 1