skkeyboard_arrow_down

Máte záujem o priestor?

Objavte, čím je projekt výnimočný

Izolačné trojsklá

Zaručujú maximálne odhlučnenie, výbornú tepelnú izoláciu, komfort pri práci a skvelú akustiku.

Dvojitá fasáda z dielne OFIS

Ikonický vzhľad fasády Einparku robí z budovy vizuálnu dominantu lokality cez deň aj v noci. Fasáda je estetická a zároveň funkčná - vďaka špeciálnemu architektonickému riešeniu napomáha zlepšeniu vnútornej klímy a redukcii tepelných strát.

Otvárateľné okná

Ozdobné prvky segmentovanej fasády skrývajú otvárateľné hliníkové okná značky Schüco, ktoré nájomcom umožnia kedykoľvek pohodlne a bezpečne vetrať.

Vonkajšie tienenie

Motoricky ovládané exteriérové žalúzie umožňujú jednoduchú reguláciu množstva svetla a svetelného žiarenia v celej budove.

Integrovaná verejná doprava

Nový externý výťah, lávka spájajúca obe strany ulice, cyklistická infraštruktúra či integrovaná zastávka MHD priamo pred budovou zabezpečujú skvelé dopravné napojenie na zvyšok mesta.

Bicyklové státia a infraštruktúra pre cyklistov

Nachádzajú sa v exteriéri rovnako ako aj v podzemnej garáži. Cyklisti majú navyše k dispozícii elegantné šatne so sprchami a odvetrávanými skrinkami.

Unikátne chladiace trámy

Tepelný komfort zaručuje škandinávska technológia chladiacich trámov. V porovnaní s konvenčnými klimatizáciami vo väčšine budov je energeticky efektívnejšia a spolu so systémom výmeny čerstvého vzduchu poskytuje omnoho zdravšie pracovné prostredie. Tým zároveň zvyšuje komfort a produktivitu zamestnancov s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Inteligentná vzduchotechnika

Systém monitoruje koncentráciu CO2 v miestnostiach so zvýšeným počtom ľudí. Automaticky upravuje prívod čerstvého vzduchu, čím zaručí zdravé príjemné prostredie a znížené náklady na prevádzku.

Tie najkvalitnejšie materiály

Vysokorýchlostná CAT 6A kabeláž, minerálny lamelový podhľad, koberce s nízkym obsahom prchavých látok, dutinová podlaha, vonkajšie tienenie či full LED osvetlenie.

Okná s nulovým parapetom

Bezkonkurenčný výhľad na panorámu Bratislavy a ideálne osvetlenie vnútorných priestorov vďaka skvelej polohe a oknám od podlahy až po strop.

Podlahové konvektory

Vykurovacie konvektory umiestnené v podlahe pri fasáde vytvárajú príjemný tepelný závoj a celkovo prispievajú k lepšej tepelnej pohode. Vďaka svojmu decentnému umiestneniu umožňujú zariadenie interiéru bez obmedzení či nutných kompromisov.

Einpark Offices je technologicky najvyspelejšia budova na Slovensku. Ponúka skvelú viditeľnosť, ideálnu polohu, výbornú dostupnosť a to najlepšie vnútorné prostredie.

Ventilácia + viac

Ventilácia

Prívod vzduchu v zasadacích miestnostiach zabezpečuje unikátne riešenie automatického monitoringu CO2. To neustále upravuje požadovanú intenzitu výmeny čerstvého vzduchu a spolu s vysoko účinnou filtráciou zaručuje mimoriadne zdravé a kvalitné vnútorné prostredie.

Chladenie + viac

Chladenie

Zle nastavené chladenie v kancelárskych priestoroch je častým zdrojom veľkého množstva respiračných chorôb. Odpoveďou Einparku je technológia chladiacich trámov, ktorá pomocou sálavého chladu zaistí tepelný komfort zamestnancov a prostredie, ktoré podporuje ich vyššiu produktivitu.

Elektromobilita + viac

Elektromobilita

2 rýchlonabíjacie stanice v teréne, ktoré dokážu nabiť bežný elektromobil za pol hodiny. Na budúcnosť elektromobility je v suteréne pripravených ďalších 9 staníc a infraštruktúra na pripojenie mnoho ďalších.

Optimálne prostredie + viac

Optimálne prostredie

Einpark bol navrhnutý tak, aby tvoril dokonalé pracovné prostredie. LEED dizajn pozostáva z viac ako 30 rokov overených a aktualizovaných stratégií a technológií, ktoré zaručujú vyššiu spokojnosť, zdravosť a produktivitu svojich nájomcov. Svetlosť, kvalita vzduchu, teplota, a mnohé ďalšie vnútorné parametre boli pozorne optimalizované pre tie najlepšie výsledky.

Zdravosť, udržateľnosť a kvalita boli pre nás vždy kľúčové. Einpark spája tieto hodnoty a posúva ich na úroveň nielen slovenskej, ale aj svetovej špičky.

Samuel Csáder

PROJECT MANAGER

Developer

CORWIN je tím špecialistov - inžinierov, architektov, projektových manažérov, technikov a iných expertov, ktorí zdieľajú spoločný cieľ - pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s dôrazom na kvalitu priestoru a ľudského života.

02/5441 6007 - 6009

corwin@corwin.sk

CORWIN SK, a.s.

Námestie Mateja Korvína

811 07 Bratislava 1